Doğum Yapan Kourtney Kardashian Oğlunun Plasentasını Yediğini Açıkladı

Çocuk sahibi olmak için denediği farklı yollarla gündeme sık sık gelen Kourtney Kardashian, oğlunu kısa süre önce dünyaya getirdi. Doğumunun ardından yaptığı paylaşım ile Kourtney Kardashian tekrar gündeme geldi.

Dünyanın en ünlü ailelerinden olan ve yaptıkları ile sık sık gündeme gelen Kardashian ailesinin ‘dışlanan’ üyesi Kourtney Kardashian doğumdan sonra yaptıkları ile gündemde.

Kourtney Kardashian, hamile kalmak için seks orucu gibi farklı yöntemlere başvuran ve hamilelik sürecinde de kendisinden sıkça söz ettiriyordu.

Ünlü isim, sosyal medya hesaplarında oğlunun plasentasından yapılmış hapları kullanmaya başladığını duyurdu.

Ünlü isim, plasenta haplarının enerjiyi artırdığını, hormonları dengelediğini, süt üretimini teşvik ettiğini, doğum sonrası depresyon riskini azalttığını ve doğum kilolarının hızlıca verilmesine yardımcı olduğunu iddia eti.

Ailenin özel hayatının tüm detaylarını paylaştığı “The Kardashian” reality şovunda da ailenin diğer üyelerinin plasentayı tükettiği görülmüştü.

Kourtney Kardashian, reality şovunun bir bölümünde “Kim ve ben sulu plasentayı marine edip pişirmeye ve akşam yemeğinde herkese servis etmeye karar verdik” demişti.

4 çocuğu olan Kim Kardashian ve 2 çocuğu olan Khole Kardashian da doğum yaptıktan sonra plasentalarını yediklerinde daha önceden söylemişlerdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x