İşin sırrı bebek yağında! Bu 5 yüzeyi pırıl pırıl yapıyor

1-LAVABOLAR

Pırıl pırıl yapılan yüzeylerde, temizliğin muhteşem sonucunu daha uzun süre korumak için, temizlikten sonra lavaboyu birkaç damla bebek yağı ile ovalayabilirsiniz. Bu, lavabonuzun daha uzun süre parlamasını sağlar. Çirkin su lekelerinden daha uzun süre için kurtulmuş olursunuz.

2-DUŞ KABİNİ

Banyosunu kendisi temizleyen herkes, sinir bozucu kireç birikintilerinin olabileceğini bilir. bebek yağı, duş ve küvetteki kireç ve kirin önlenmesine yardımcı olabilir. Duşun duvarları, camları ve yerlerinde kullanacağınız bebek yapı pırıl pırıl bir görünüm sağlayacak.

3-MUSLUK VE DUŞ BAŞLIĞI

Armatürler de inatçı lekelerin en çok can sıktığı noktalardandır. Bebek yağı ile sildiğiniz duş başlığı ve musluklarda artık damla damla su izi kalmayacak. Sildiğiniz bölge kuruduğunda üzerinden bolca su akıtsanız da tek bir damlanın armatürde kalmadığını göreceksiniz.

4-BEYAZ EŞYALARIN PARLAK YÜZEYLERİ

Rahatsız edici parmak izleri ve damla damla lekeler mutfakta da canınızı sıkabilir. Buzdolabı, bulaşık makinesi, davlumbaz gibi paslanmaz çelik yüzeye sahip mutfak aletlerinin bir hazine gibi ışıldaması için onları bebek yağıyla parlatabilirsiniz.

5-DERİ EŞYALARINIZ

Gerçek deri bakım isteyen bir malzeme olduğundan, yeterli bakım yapılmadığında hoş olmayan ve kalitesiz bir görüntü ortaya çıkabilir. Ayakkabılardan el çantalarına kadar, bebek yağı deriyi parlatır. Mikrofiber bir bezin üzerine biraz bebek yağı damlatın ve deriye sürün. Fazla yağı da temiz bir bezle alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x